18.02.2016

Участь Центру Сертифікації Халяль «Альраїд» на конференції ContiTech- Україна

16-17 лютого 2016 року в готелі «Пуща Водиця» пройшла конференція «CondiTeh-Україна» за участю Центру дослідження і сертифікації халяль «Альраїд».

«CondiTech-Україна» – це дводенна конференція для учасників кондитерського і хлібобулочного ринку України. В спектр тем конференції включені питання, які хвилюють сьогодні кожного керівника підприємства – від розширення збуту і пошуку експортних можливостей до виробничих і технологічних задач.

В ході заходу учасники конференції мали можливість дізнатися більше про те, що відбувається на ринках готової продукції та сировини, знайти нові контакти і можливості з експорту, отримати «багаж» ідей щодо розвитку власного бізнесу на всіх його етапах – від виробництва до реалізації.

На конференції обговорили ряд важливих для вітчизняних виробників питань, серед них:

– ринок кондитерських і хлібобулочних виробів 2015-2016 – тенденції та перспективи;

– експорт кондитерських виробів – огляд перспективних ринків і алгоритми виходу;

– маркетингові і збутові стратегії, ефективні рішення і працюють схеми

У конференцііпріняліучастіеруководітелікондітерскіх фабрик і хлебобулочнихкомбінатов, виробники і поставщікісахара, борошна, наповнювачів, спецій і добавок, дистриб’ютори та торгові мережі, експортери, постачальники упаковки і обладнання, а такжепрофільниеміністерства і регулірующіеоргани.

Учасниками конференції стали многіеключевиеігрокі на ринку кондитерських виробів, коториезаінтересовани в розшіренііринковсбита і в пошуку шляхів решеніяетоговопроса.

Одним з основних доповідей на конференції став виступ директора Центру Досліджень та СертіфікацііХаляль «Альраїд» ВаіляАлямі, так як слухачі змогли отримати практичні рекомендації та поради по роботі на зовнішніх ринкахстран Востока.ГосподінАлямі зміг подробноопісатьпроцессвихода на врешніеринкі, вимоги і переваги кінцевого клієнта; коротко зупинився на перевазі і спеціфікероботи з арабо-мусульманскимистранами.Средиважнейшихпринциповвыхода на риноквостока, неізменноостаетсясертіфікат Халяль, которийможно отримати тільки в ЦентресертіфікацііХаляль «Альраїд».

Читати далі>